Korytkowski wrócił na ziemię

Zaledwie po dwóch dniach od publikacji na naszym blogu wiadomości, że według KS Prefbet-Sonarol ziemia ma 56 kontynentów, doczekaliśmy się sprostowania tego osobliwego wpisu.

Jak mniemam nieodmiennie i słusznie kojarzony z klubem radny miejski Andrzej Korytkowski, zapewne lekko dotknięty zwróceniem mu uwagi, ogarnął się i teraz jest już inny wpis. Jaki? Zainteresowanych całością odsyłam na stronę klubu. W skrócie opiszę – zwrot “na wszystkich 56 kontynentach” zniknął, pojawił się “w 59 krajach”, a w odniesieniu do kontynentów, żadnej ilości nie podano. Czyżby dla bezpieczeństwa?

Albercik, to działa!!! Pamiętacie ten radosny okrzyk jednego z bohaterów “Seksmisji” w reżyserii mistrza gatunku Juliusza Machulskiego? Nasz blog też działa. Siła sprawcza słowa pisanego jest. Przykład opisany powyżej, nie pierwszy zresztą, tego dowodzi. Jest moc. A dzięki naszym Czytelnikom autorzy wpisów mają turbodoładowanie i mimo codziennych zajęć (dom – praca, praca – dom i zakupy po drodze) siadają przed komputerami i piszą.

A propos Czytelników – ci pytają czy doczekają się publikacji na stronie klubu jego statutu. Chcą wiedzieć, czy w dalszym ciągu jest to klub uczniowski czy już nie?

Fot. pl.freepik.com  

Autorzy bloga nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Jednocześnie zastrzegają sobie możliwość usuwania komentarzy naruszających dobra osobiste.

8 komentarzy

 1. Szalom
  26 stycznia, 2024
  Reply

  Cwaniaczek z tego krotkowskiego. Łapy wyciągnął do dwóch gminnych sponsorów na rzekome dwa kluby. Mało mu tego jeszcze Łapy do miasta wyciąga po kasę. Wstydu gość za grosz nie ma

 2. Łomżyniak
  26 stycznia, 2024
  Reply

  To może powinni zwolnić tego ich sztabowca od mediów, bo co rusz poprawki robią, ale z waszymi sugestiami, co oznacza, że czytają bloga.
  Plus dla Was !
  Minuuuuuuuus dla nich.

 3. Anna
  26 stycznia, 2024
  Reply

  Nadmiar bananów może ?

 4. Rysiekkk
  26 stycznia, 2024
  Reply

  To on w Republice Bananowej był???

 5. stypulek
  26 stycznia, 2024
  Reply

  smieszny czlowiek ze zdjęciem z banami…i zdjęcia z lwami …pamiętacie te foto co jaja sobie przykrył bananami??

 6. rr
  26 stycznia, 2024
  Reply

  Heee no jo, pamietam

 7. Dziubek
  27 stycznia, 2024
  Reply

  Mam te zdjęcia, umieszczę Wszystkim przy wyborach na co idą pieniądze sponsorów i miejska kasa

 8. Dziubek1
  27 stycznia, 2024
  Reply

  Mam te zdjęcia, umieszczę Wszystkim przy wyborach na co idą pieniądze sponsorów i miejska kasa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *