Krynicka i Łepkowska-Gołaś kandydatkami do Europarlamentu!?

Kurz po wyborach samorządowych jeszcze nie opadł na dobre, w niedzielę czekają nas pojedynki „jeden na jeden” w wyścigu do foteli wójtów, burmistrzów i prezydentów miast tam, gdzie rozstrzygnięcia nie przyniosła pierwsza tura, a już gęstnieje atmosfera wokół czerwcowych wyborów do Parlamentu Europejskiego.

Z naszych ustaleń wynika, że z Łomży o miejsca w Brukseli będą ubiegały się co najmniej dwie kandydatki. Z Prawa i Sprawiedliwości Bernadeta Krynicka i z Platformy Obywatelskiej Alicja Łepkowska-Gołaś.

Obie dały się już poznać na ogólnopolskiej arenie politycznej, sprawując mandat poselski na Sejm RP. Bernadeta Krynicka była posłanką VIII kadencji Sejmu w latach 2015 – 2019, natomiast Alicja Łepkowska-Gołaś jest posłanką obecnej kadencji.

Na oficjalne potwierdzenie tych informacji musimy jeszcze poczekać. Wszystko wskazuje na to, że listy kandydatów do Parlamentu Europejskiego poszczególnych formacji politycznych będą podane do publicznej wiadomości w przyszłym tygodniu. Wówczas przekonamy się o prawdziwości naszych doniesień, jak też o miejscach na listach wyborczych kandydatek z Łomży.

Fot. Facebook

Autorzy bloga nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Jednocześnie zastrzegają sobie możliwość usuwania komentarzy naruszających dobra osobiste.

4 komentarze

 1. domasiewicz
  18 kwietnia, 2024
  Reply

  mówi się dużo ze może Stypulkowski pojdzie do Euro z Pisu

 2. WROBEL
  18 kwietnia, 2024
  Reply

  NA STYPUŁKOWSKIEGO TO BYM ZAGŁOSOWAŁ TO PORZĄDNY CZŁOWIEK, WIDAC ZE ROSNIE NAM LIDER W LOMZY ….

 3. fanka z ratusza
  18 kwietnia, 2024
  Reply

  Stypa to solidna firma ogarnia wszystko ,serdelek jeszcze się musi uczyc tutaj mamy doswiadczenie i widzę

 4. kothn
  18 kwietnia, 2024
  Reply

  wole krynicką baba ma jaja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *