SMS-y na kłopoty Kołakowskiego

W kalendarzu wyborczym odliczamy dni do 7 kwietnia. Tego dnia odbędą się wybory samorządowe. Poszczególne komitety wyborcze kompletują listy kandydatów na radnych. Niektóre mają już pełne listy, a niektóre jeszcze nie. 

Jak się dowiedzieliśmy kłopoty ze skompletowaniem list ma Komitet Wyborczy Wyborców Lecha Antoniego Kołakowskiego. Podobno sztabowcy Kołakowskiego wysyłają do znajomych SMS-y z propozycją wystartowania w wyborach do Rady Miasta z jego list wyborczych. Jaki będzie tego efekt dowiemy się najpóźniej 4 marca. Tego dnia minie termin zgłaszania terytorialnym komisjom wyborczym list kandydatów na radnych. 

W Łomży będziemy wybierać 23. radnych z czterech okręgów wyborczych. Z okręgów nr 1 i 2 po pięcioro radnych, z okręgu nr 3 – siedmioro, a z okręgu nr 4 – sześcioro radnych. Na liście kandydatów na radnych poszczególnych komitetów wyborczych w każdym z okręgów może być o dwóch kandydatów więcej niż liczba mandatów w danym okręgu. Komitet, którego kandydat wystartuje w wyborach na prezydenta Łomży, musi wystawić listy kandydatów na radnych co najmniej w dwóch okręgach wyborczych.        

Autorzy bloga nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Jednocześnie zastrzegają sobie możliwość usuwania komentarzy naruszających dobra osobiste.

Jeden komentarz

  1. Obywatel Łomży
    16 lutego, 2024
    Reply

    zawsze miesza skubaniec… ja mu nie ufam, dziwny gość

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *