Sychowicz rozczarowany. Namieszał Modzelewski

Co tu się porobiło? Był już „jedynką”, dającą praktycznie stuprocentową wybieralność. Już witał się z gąską. A jednak… Dr Krzysztof Sychowicz, kandydat Prawa i Sprawiedliwości do rady, został – delikatnie mówiąc – „wyautowany”. Wszystko przez Piotra Modzelewskiego.

Były pełnomocnik łomżyńskich struktur PiS-u był już prawie na wylocie z partii Jarosława Kaczyńskiego. Nie wyszły mu wybory, wyniku nie zrobił, a i przyjęcie w Łomży oficjeli partyjnych z premierem Mateuszem Morawieckim, organizacyjnie wypadło blado. Po wyborach miał szukać nawet pocieszenia w Trzeciej Drodze. Bezskutecznie.

Szło jak koniowi pod górkę. Niemal „odstawiony” Modzelewski skutecznie zdołał jednak namieszać na lokalnym podwórku. Nie dość, że w ogóle miał się nie znaleźć na listach PiS-u do rady, układanych przez wicemarszałka Marka Olbrysia, to niesłychane! – ma być jeszcze liderem jednej z nich!

Całkiem niedawno pisałem że, Piotr Modzelewski miał robić podchody pod dr. Sychowicza na „jedynkę” w „czwórce”. Zdarzenia przybrały jednak trochę inny obrót. Z mojej wiedzy wynika, że Modzelewski dostanie lidera, ale w okręgu nr 1, kosztem Adriana Gołaszewskiego, wiceprezesa ŁKS Łomża. Ten straci centrum, ale pierwsze miejsce ma zachować, właśnie w „czwórce”. Najgorzej na tej „układance” ma wyjść dr Krzysztof Sychowicz. Obecny radny spada z „jedynki” w okręgu nr 4 i przenosi się na „dwójkę” do okręgu nr 3, tuż za przewodniczącym rady Wiesławem Grzymałą.

Co ciekawe, Modzelewski na co dzień pracuje w jednym z banków w Warszawie. Czy w razie powodzenia w wyborach, mandat będzie sprawował zaocznie? Koń by się uśmiał z tego wszystkiego 🙂

Autorzy bloga nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Jednocześnie zastrzegają sobie możliwość usuwania komentarzy naruszających dobra osobiste.

5 komentarzy

 1. Anonim
  14 lutego, 2024
  Reply

  ktoś nie nadaje się do ustalania list, takiego cyrku jeszcze nie było

 2. grzes
  15 lutego, 2024
  Reply

  po co ten piotrus…wstyd jak go wezmą

 3. Anonim
  15 lutego, 2024
  Reply

  MODZEL? HAHA, DOBRE 😀

 4. Jola
  15 lutego, 2024
  Reply

  nie wiem kto z tym gościem jeszcze wchodzi w rozmowe… dziwna sprawa

 5. 123
  15 lutego, 2024
  Reply

  Kolejny amator teczek.. jedynym realnym kandydatem na Prezydenta jest Chrzanowski i nie ma nawet o czym mówić

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *