Prezydent Chrzanowski zgłosił swój komitet wyborczy

To była tylko kwestia czasu. Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski, na zwołanym w poniedziałek krótkim briefingu prasowym, poinformował za pośrednictwem mediów o zgłoszeniu swojego komitetu wyborczego. To jego trzeci start w boju o fotel prezydenta miasta. Dwa poprzednie zakończył sukcesem.

Mariusz Chrzanowski prezydentem Łomży jest od 2014 roku. W decydującej rozgrywce pokonał kontrkandydata, ówczesnego prezydenta Mieczysława Czerniawskiego. Chrzanowski startował wówczas jako kandydat Prawa i Sprawiedliwości. Po czterech latach i wcześniejszym rozstaniu się z PiS-em, w wyborach w 2018 roku wystartował już z własnego komitetu wyborczego. Wówczas w drugiej turze wyborów zmierzył się z kandydatką Prawa i Sprawiedliwości, byłą swoją zastępczynią, Agnieszką Muzyk.

W czekających nas wiosną wyborach samorządowych Mariusz Chrzanowski wystartuje, podobnie jak w 2018 roku, z własnego komitetu wyborczego. Na spotkanie z mediami przyniósł postanowienie komisarza wyborczego, dotyczące przyjęcia zawiadomienia o utworzeniu Komitetu Wyborczego Wyborców Mariusza Chrzanowskiego.

Co warte podkreślenia, w spotkaniu z mediami na Starym Rynku Mariuszowi Chrzanowskiemu towarzyszyło liczne grono przedstawicieli komitetu wyborczego w różnym wieku. Niektórzy z nich to kandydaci w wyborach na radnych miasta, poza tym przedstawiciele wielu zawodów i grup społecznych, przedsiębiorcy, sportowcy, ale także wolontariusze, pracujący na rzecz kampanii Mariusza Chrzanowskiego. To przekrój naszego społeczeństwa, mówił prezydent:

– Taka jest nasza Łomża, Łomża, w której mieszkają mieszkańcy o różnych poglądach. Mieszkańcy, którzy mają też wiele wizji, pomysłów (…) my jesteśmy przedstawicielami lokalnego społeczeństwa – mówił Mariusz Chrzanowski, przedstawiając swój komitet wyborczy.

Autorzy bloga nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Jednocześnie zastrzegają sobie możliwość usuwania komentarzy naruszających dobra osobiste.

4 komentarze

 1. piotrowski
  12 lutego, 2024
  Reply

  mają mój głos

 2. Korytek
  13 lutego, 2024
  Reply

  I mój też głos mają

 3. Zakochany
  13 lutego, 2024
  Reply

  O ta czarnula z prawej na Prezydentkę Łomży. Ahh…

 4. wyborca
  13 lutego, 2024
  Reply

  Ja też z całą rodziną zagłosuję na Prezydenta Chrzanowskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *