Modzelewski za Sychowicza?

To byłaby niespodzianka! Dr Krzysztof Sychowicz miał być pewną „jedynką”, jako kandydat na radnego do Rady Miasta z list Prawa i Sprawiedliwości w okręgu nr 4. Okazuje się, że to co było właściwie przesądzone może wziąć w przysłowiowy łeb. Z mojej wiedzy wynika, że do gry nieoczekiwanie włączył się były szef miejskich struktur PiS Piotr Modzelewski. Podobno miał zabiegać w tej sprawie u samej „góry” w Warszawie.

Jak wiadomo, o pisowskich listach w Łomży decyduje wicemarszałek województwa podlaskiego Marek Olbryś, który w styczniu zastąpił właśnie Modzelewskiego na stanowisku przewodniczącego miejskich struktur. Centrala już z Olbrysiem podobno kontaktowała się w tej sprawie. Nie jest tajemnicą, że sam Olbryś za Modzelewskim nie przepada.

Po jesiennych wyborach parlamentarnych Piotr Modzelewski miał popaść w niełaskę władz wojewódzkich partii Jarosława Kaczyńskiego. Osiągnął słaby wynik, an organizacyjnie też się nie spisał przy wizycie byłego premiera Mateusza Morawieckiego w Łomży. Miarka się przebrała po tym, jak poparł wniosek opozycji za odwołaniem marszałka Artura Kosickiego, złożony przez radnych sejmiku Koalicji Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego.

Tonący brzytwy się chwyta. Dochodziły głosy, że w międzyczasie Modzelewski prowadził rozmowy z Trzecią Drogą. Jak widać to nie wypaliło. Teraz wszystko w rękach Marka Olbrysia, czy postawi na swoim, czy ugnie się pod ciężarem centralnych nakazów? Wyjaśni się niebawem.

Modzelewski już kiedyś startował, bez powodzenia, w wyborach do Rady Miejskiej. Było to w 2014 roku, uzyskał wtedy 201 głosów.

Autorzy bloga nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Jednocześnie zastrzegają sobie możliwość usuwania komentarzy naruszających dobra osobiste.

4 komentarze

 1. piotrowski
  12 lutego, 2024
  Reply

  marek nie daj się..masz swój rozum

 2. Anonim
  13 lutego, 2024
  Reply

  Te artykuły to chyba sam Olbryś pisze…a komentuje Pamela…haha

 3. gfggghh
  13 lutego, 2024
  Reply

  od marka wara….pamela jest spoko

 4. Anonim
  14 lutego, 2024
  Reply

  Panie Truskawka (czyt. Radny Domasiewicz), jest Pan najbardziej zadłużonym Radnym Miasta Łomża. Ileż to hipokryzji tkwi w Pana wypowiedziach. Interes truskawkowy się kręci, kredyt siedzi… ale z tego co słyszałem, to Pan zebrał marne ochłapy w wyborach (7-8 głosów?). Dobrze że chociaż rodzina Pana nie zawiodła i na Pana zagłosowała. Sąsiedzi wiedzą, Łomża wie, że to stracony głos. HIPOKRYTA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *