Krynicka powalczy o Brukselę!

Tym samym potwierdziły się nasze wcześniejsze przypuszczenia. Dziś pełnomocnik Prawa i Sprawiedliwości na województwo podlaskie, Jacek Sasin, oficjalnie ogłosił listę kandydatów do Parlamentu Europejskiego. Bernadetę Krynicką  znajdziemy na niej na 8. miejscu.

Liderem okręgu nr 3 obejmującego woj. warmińsko-mazurskie oraz podlaskie jest Maciej Wąsik, tuż za nim są: europarlamentarzysta Karol Karski i parlamentarzysta Adam Andruszkiewicz. Listę zamyka poseł na Sejm Sebastian Łukaszewicz.

Krynicka wraca do gry, to chyba najtrafniejsze określenie. Po przegranych wyborach parlamentarnych w 2019 roku wydawało się, że na dobre zniknęła z polityki. Rok później została dyrektorem MPGKiM. Okazało się, że to nie był jej polityczny kres. W kwietniu skutecznie ubiegała się o mandat radnej sejmiku województwa podlaskiego, a teraz powalczy o Europarlament.

Autorzy bloga nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Jednocześnie zastrzegają sobie możliwość usuwania komentarzy naruszających dobra osobiste.

2 komentarze

 1. franz
  2 maja, 2024
  Reply

  masakra…czy to prawda,ze pelnomocnicy pis w lomzy zaprosilili wasacza na uroczystosci majowe do Lomzy??

 2. bitre
  2 maja, 2024
  Reply

  tak jutro mareczek razem z wasikiem beda swietowali 3 maja na uroczystosciach???

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *