Wiesław Grzymała po raz czwarty?

Wszystko na to wskazuje, że przewodniczącym Rady Miasta nowej kadencji będzie Wiesław Grzymała. To doświadczony samorządowiec, w Radzie Miasta zasiada od 2006 roku. W ostatniej kadencji przez blisko dwa lata piastował funkcję jej przewodniczącego. Nie był to jego debiut w tej roli, przypomnijmy, że z powodzeniem przewodził pracom rady w kadencji 2014-2018, przejmując stery Rady po Bernadecie Krynickiej, która w 2015 roku została wybrana do Sejmu RP, a jeszcze wcześniej w latach 2006-2010.

Wiesław Grzymała ma 69 lat jest członkiem Prawa i Sprawiedliwości, prywatnie hodowcą pszczół i jak podkreślił to w jednym z ostatnich wywiadów – obserwując zachowanie pszczelich rodzin, można się wiele od nich nauczyć. Jest tam porządek, podział ról, praca i współpraca, ale także odpowiedzialność jednostki względem całej społeczności.

Zadaniem przewodniczącego Rady Miasta jest organizowanie pracy rady i prowadzenie jej obrad. Wiesław Grzymała niejednokrotnie pokazał, że w tej roli czuje się bardzo dobrze. Potrafił niejednokrotnie zapanować nad czasem mocno rozentuzjazmowanymi radnymi i przywrócić ład i spokój w obradach. PIerwsza sesja nowe Rady Miasta czeka nas 7 maja.    

Autorzy bloga nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Jednocześnie zastrzegają sobie możliwość usuwania komentarzy naruszających dobra osobiste.

2 komentarze

 1. tylko spis
  30 kwietnia, 2024
  Reply

  sesja chyba 6 maja panie Andrzeju??

 2. tylko spis
  30 kwietnia, 2024
  Reply

  towarzysz Wieslaw się nadaje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *