Łomżyński PiS zmienia twarz

Rozdział z Piotrem Modzelewskim jako pełnomocnikiem Prawa i Sprawiedliwości w Łomży definitywnie dobiegł końca. Zgodnie z naszymi przewidywaniami teraz pełnomocnikiem PiS w mieście jest Marek Olbryś. Formalne delegowanie Marka Olbrysia do kierowania strukturami miejskimi miało miejsce wczoraj podczas spotkania zarządu wojewódzkiego tej partii.

Komentarz:

Po ukazaniu się na naszym blogu informacji, że to właśnie Marek Olbryś zastąpi Piotra Modzelewskiego w roli pełnomocnika PiS, wielu Czytelników skomentowało, że to właściwy ruch. Przed nowym szefem miejskim dużo pracy. Jak łomżyński PiS jest podzielony, pokazały ostatnie wybory parlamentarne. Nie było jedności, nie było zgody, nie było jasnego wskazania kierunku i samodyscypliny wśród elektoratu Zjednoczonej Prawicy.

Czy Marek Olbryś podoła wyzwaniu i przywoła towarzystwo do porządku? Przydałoby się, bo nawet w samej Radzie Miejskiej daje się zauważyć, że niektórym bliżej do innych klubów niż do Prawa i Sprawiedliwości. Nie będę tutaj przywoływał nazwisk czy też opisów fotografii wykonanych w scenerii miejskiej. Dam szansę na rehabilitację. Czy ta będzie i z jakim skutkiem, dowiemy się już niebawem podczas styczniowego głosowania uchwały budżetowej.

Drogi Panie Marku. To nie będzie łatwe zadanie, ale też nikt nie obiecał, że będzie łatwo. Szczególnie. gdy partia dołuje po de facto przegranych wyborach. Jednak gdy spojrzymy na to z innego punktu widzenia, to możemy dostrzec też pozytywne zjawisko. Jakie? Odwołam się do retoryki morskiej. Gdy statek nabiera wody, pierwsze uciekają z niego szczury. No i dobrze, niech uciekają. Jak uciekną to ich nie będzie. Niech same się martwią jak przetrwać w odmętach brudnej, politycznej wody. A ci co zostaną, będą godni zaufania, prawi i sprawiedliwi.

Autorzy bloga nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Jednocześnie zastrzegają sobie możliwość usuwania komentarzy naruszających dobra osobiste.

3 komentarze

 1. Jeork
  9 stycznia, 2024
  Reply

  Myślę, że to słuszna decyzja

 2. 9 stycznia, 2024
  Reply

  Gratuluję, właściwy człowiek. Piotruś z tym swoim towarzystwem powinien dawno ustąpić. Mieszał, blokował miasto że swoimi przydupasami. Panie Marku proszę być oddanym Miastu A nie poddanym ekscelencji Tadeo

 3. Obywatel
  9 stycznia, 2024
  Reply

  Piękna zmiana twarzy- na gościa, który nie wylewa za kołnierz. Wstydź się PiSie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *