Prezesie Korytkowski, a gdzie promocja Łomży?!

Pięknie zaprezentowała się wczoraj na Halowych Mistrzostwach Polski Seniorów w Toruniu Martyna Krawczyńska. Reprezentantka naszego miasta (?) zajęła 4. miejsce w klasyfikacji ogólnej seniorek biegu na 1500 m i została najwyżej sklasyfikowana w kategorii do lat 23., zdobywając tym samym złoty medal – czego jej serdecznie gratuluję. To był w ogóle znakomity dzień dla młodej lekkoatletki, bo zdobyła również tytuł sportowca roku podczas Łomżyńskich Laurów Sportowych. Piękna mogłaby być też promocja Łomży. Nie była…

Dlaczego o tym piszę? A no dlatego, że oglądałem transmisję telewizyjną na TVP Sport i jako dumny łomżyniak – ujmując łagodnie, wkurzyłem się. Że nie będę już przeklinał. Tuż przed finałem na 1500 m kobiet, zostały zaprezentowane jego uczestniczki. Do każdego nazwiska przydzielony był klub i miasto. A u Krawczyńskiej było tylko KS Prefbet-Sonarol… Co tu jest grane? To skąd do cholery jest ta Krawczyńska? Mógłby zadać te pytania jakiś widz z innego zakątka Polski. Tak i pewnie było!

Tak na marginesie, trochę poszperałem w internecie i znalazłem. Na zadanie „Przygotowanie do udziału i udział klubów sportowych we współzawodnictwie sportowym seniorów” KS Prefbet-Sonarol otrzymał w ubiegłym roku 20.000 zł. Natomiast na dzieci i młodzież 35.000 zł. Taki paradoks.

Reasumując – Martyna odniosła piękny sukces, mogła być też (i powinna być) piękna promocja Łomży. Co pan na to panie prezesie Andrzeju Korytkowski?

Autorzy bloga nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Jednocześnie zastrzegają sobie możliwość usuwania komentarzy naruszających dobra osobiste.

6 komentarzy

 1. grubasek
  18 lutego, 2024
  Reply

  nie dawac srodkow i tyle wszyscy mieli miejsce klubu a u korytka???

 2. daro
  18 lutego, 2024
  Reply

  wszystko fajne tylko zabraklo lomzy……wstyd

 3. Kawa
  18 lutego, 2024
  Reply

  Ten klub wygląda na prywatne ranczo Korytkowskiego wyciągające ręce po kasę skąd się da

 4. daros
  19 lutego, 2024
  Reply

  szkoda,ze zdjęcia z bananem i lwem nie bylo????porazka,jak nie byko lomzy,a pieniedzy chcą

 5. Jacek
  20 lutego, 2024
  Reply

  Zaczyna mnie ten Pan po mału wkur….. a Krawczyńskiej wielkie gratulacje

 6. Jacek
  20 lutego, 2024
  Reply

  Zaczyna mnie ten Pan po mału wqr… a Krawczyńskiej wielkie gratulacje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *