Przewodniczący komisji bez niespodzianek

Na środowej sesji Rady Miejskiej radni Łomży powołali komisje stałe. Tych jest dziewięć. To znacznie ułatwi pracę rady i zapewne przyczyni się do klarowniejszego przebiegu obrad poszczególnych sesji. Przypomnijmy, że w poprzedniej kadencji przez ostatnie dwa lata, funkcjonowały tylko dwie komisje. Efektem tego były między innymi liczne dyskusje na forum rady, a nie jak powinno być, na obradach komisji stałych.

Wcześniej na naszym blogu publikowaliśmy typy na przewodniczących poszczególnych komisji. Nasze typy sprawdziły się co do jednego. I tak: przewodniczącym Komisji Rewizyjnej jest Piotr Chmielewski, przewodniczącym Komisji Skarg, Wniosków i Petycji jest Piotr Modzelewski, przewodniczącym Komisji Finansów i Skarbu Miasta jest Mariusz Tarka, przewodniczącym Komisji Rozwoju, Przedsiębiorczości i Zagospodarowania Przestrzennego jest Andrzej Grzymała, przewodniczącym Komisji Gospodarki Komunalnej jest Ireneusz Cieślik, przewodniczącym Komisji Bezpieczeństwa jest Marcin Dębek, przewodniczącym Komisji Edukacji i Kultury jest Krzysztof Sychowicz, przewodniczącym Komisji Rodziny, Pomocy Społecznej i Zdrowia jest Andrzej Wojtkowski, a przewodniczącym Komisji Sportu, Turystyki i Rekreacji jest Adrian Gołaszewski.

Natomiast wiceprzewodniczącymi komisji zostali wybrani odpowiednio: Marcin Dębek, który jest wiceprzewodniczącym w dwóch komisjach, rewizyjnej i skarg, wniosków i petycji, Andrzej Grzymała (finanse), Piotr Modzelewski (gospodarka komunalna), Krzysztof Wykowski (rozwój, przedsiębiorczość i zagospodarowanie przestrzenne), Andrzej Wojtkowski (bezpieczeństwo), Piotr Chmielewski (edukacja i kultura), Anna Najda (rodzina, pomoc społeczna i zdrowie) oraz Marek Kisiel (sport, turystyka i rekreacja).

Kolejna sesja planowana jest na 19 czerwca.

Autorzy bloga nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Jednocześnie zastrzegają sobie możliwość usuwania komentarzy naruszających dobra osobiste.

8 komentarzy

 1. gfb
  22 maja, 2024
  Reply

  dobre info

 2. wojtkos
  22 maja, 2024
  Reply

  brawo debek jestes miim idolem

 3. Anonim
  23 maja, 2024
  Reply

  Czy to prawda że pani Krynicka będzie nowym dyrektorem MOSiRu?
  Jakie ma kwalifikacje? Pisowskie układy i układziki

 4. stypa
  23 maja, 2024
  Reply

  krynicka ma szansę tak jak ty, zdobadz takie kwalfikacje i doswiadczenie i startuj

 5. Dębal
  23 maja, 2024
  Reply

  Brawo, teraz do pracy i uwalić domaska

 6. benka
  23 maja, 2024
  Reply

  debek I love you

 7. syt
  23 maja, 2024
  Reply

  dębek komisja i 3 wicekomisji..super..mega merytoryczny

 8. sytddd
  23 maja, 2024
  Reply

  a co norowski wypisuje na fb??jakis lans??czyzby piotrus byl tak slaby,że nie ma na niego wpływu??to szybko skonczy jako wiceprezydent

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *