Radny Michalak odmówił kandydowania

To nader rzadko spotyka sytuacja, w której radny, zgłaszany jako kandydat do objęcia określonej funkcji w radzie nie wyraża na to zgody. Taki przypadek miał miejsce na dzisiejszej sesji. Proponowany jako kandydat na funkcję wiceprzewodniczącego Komisji Skarg, Wniosków i Petycji radny Wojciech Michalak z Klubu Radnych Przyjazna Łomża, odmówił kandydowania.

Kilka chwil wcześniej wyraził zgodę by kandydować na przewodniczącego tejże komisji. Kandydatów było dwóch: Piotr Modzelewski i właśnie Wojciech Michalak. Decyzją radnych to Piotr Modzelewski został wybrany na przewodniczącego. Po głosowaniu przewodniczący rady Wiesław Grzymała poprosił o zgłaszanie kandydatur na wiceprzewodniczącego.

Radny Andrzej Grzymała zgłosił kandydaturę Wojciecha Michalaka. Ten, zapytany przez przewodniczącego rady, czy wyraża zgodę na kandydowanie odpowiedział, że nie. Nie i kropka!

Czy to urażona ambicja chłopca, któremu w piaskownicy kolega sprzątnął sprzed nosa samochodzik, czy może to, że zgłosił jego kandydaturę Andrzej Grzymała z Klubu Radnych Mariusza Chrzanowskiego, spowodowało, że odmówił? Najlepiej wie on sam. Braw tutaj nie będzie…

Autorzy bloga nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Jednocześnie zastrzegają sobie możliwość usuwania komentarzy naruszających dobra osobiste.

3 komentarze

 1. ww
  22 maja, 2024
  Reply

  najlepszy jest Dębek …przyjmował funkcję wiceprzewodniczących to prawdziwy radni…zadnej pracy się nie boi….brawo

 2. Edzia
  22 maja, 2024
  Reply

  Dębek i Wojtkowski to dwaj przystojniacy)

 3. Kasiula
  23 maja, 2024
  Reply

  Kto debek i wotkoski to przystojniacy? Chyba u Ciebie na wsi .to buce kartoflane.
  Jest jeden przystojniak, ale wzdycham do niego, opcja znowu nie ta. Ale…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *