Zbliża się świąteczny czas, uważajmy w trakcie zakupów

No i mamy grudzień. Do Świąt Bożego Narodzenia coraz bliżej. Przedświąteczną atmosferę czuć na każdym kroku. W sklepowych witrynach migają kolorowe światełka, na wystawowych półkach piętrzą się paczki z zapakowanymi prezentami, dzieci już wysłały listy do Św. Mikołaja, nawet zima daje się już poznać. Miasto, otulone śnieżną szatą, jakby bardziej czyste, cieszy oczy swoim wyglądem. Na Starym Rynku stoi już przystrojona świątecznymi ozdobami choinka.

Mieszkańcy Łomży zabiegani od sklepu do sklepu w pogoni za sprawunkami. Szczególnie w dni wolne od pracy. W tym miejscu przypominamy apel Policji o zachowanie szczególnej ostrożności w trakcie zakupów. Jak mówią funkcjonariusze – okres przedświąteczny charakteryzuje się wzmożoną aktywnością złodziei. Uważajmy w sklepach, uważajmy w środkach komunikacji miejskiej, uważajmy też w innych, zatłoczonych miejscach i przy bankomatach, a jeżeli mamy przy sobie większą ilość gotówki, nie trzymajmy jej w jednym miejscu.

Autorzy bloga nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Jednocześnie zastrzegają sobie możliwość usuwania komentarzy naruszających dobra osobiste.

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *