Zimowy weekend na sportowo

Mieszkańcy Łomży, ci młodsi i ci trochę starsi, od kilku dni mogą cieszyć się z zimowej frajdy, jaką przygotował Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Chodzi o lodowisko, które jak w latach poprzednich zlokalizowane jest przy ul. Katyńskiej.

„Biały Orlik” z roku na rok cieszy się nieustającym zainteresowaniem. Czynny jest w godzinach od 9:30 do 21:30, z dwoma przerwami technicznymi na poprawę stanu lodowiska. Nie bez znaczenia jest tutaj pogoda, w przypadku niekorzystnych warunków meteorologicznych, MOSiR zastrzega możliwość czasowego zamknięcia lodowiska. Na razie pogoda dopisuje i chętni mogą planować weekend na sportowo. Ci, którzy nie mają łyżew nie muszą czuć się zapomniani. Przy lodowisku jest wypożyczalnia sprzętu do jazdy po lodzie, praktycznie na każdy wymiar.

Wstęp na lodowisko jest odpłatny. Cena biletu to 6 zł. za godzinę, gdy do tego doliczymy koszt wypożyczenia łyżew to razem godzinka szusowania po białej tafli będzie kosztować 12 zł. Bilet możemy kupić w kasie przy lodowisku lub też przez internet, wchodząc na stronę www.mosir.lomza.pl i klikając w ikonkę KUP BILET ONLINE.

Gwoli ścisłości dodajmy, że jak ktoś woli zamiast szusowania na łyżwach po białej, lodowej tafli szusowanie na nartach po białym, zaśnieżonym stoku, to polecamy wypad do leżącego nieopodal Łomży Rybna. Stok narciarski w Rybnie czynny jest w soboty i niedziele od 10:00 do 20:00, natomiast w dni powszednie od 14:00 do 20:00. Zimowy weekend w Łomży jest OK!

Autorzy bloga nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Jednocześnie zastrzegają sobie możliwość usuwania komentarzy naruszających dobra osobiste.

Jeden komentarz

  1. forever
    9 grudnia, 2023
    Reply

    brawo dyrektor duzo robi w miescie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *